Jungle Expeditie in de Orchideeën Hoeve

Van 4 juli
Tot 30 augustus
09:00 - 18:00
Geschreven door Sonja
Sonja van OpstapmetLisa
Vlindertuin

Geen vakantie naar tropische oorden dit jaar? Maar je kan wel op jungle expeditie gaan! En dat in eigen land bij de Orchideeënhoeve!

Wat kan je er verwachten?

Ga op jungle expeditie via avontuurlijke kronkelpaden of pak het avontuurlijker aan en kies je route via wildpaden, spannende touwbruggen en stapstenen! Je komt langs de prachtigste bloemen, planten en natuurlijk vlinders. Maar er zijn ook dieren zoals stokstaartjes en watermonsters. Durf jij het aan deze zomer?

Praktische informatie

Het is verplicht om van tevoren te reserveren. De Ochideeënhoeve is dagelijks geopend. Op maandag tot en met zaterdag van 09:00 uur tot 18:00 uur en op zondag van 10:00 uur tot 18:00 uur. Kinderen tot en met 2 jaar hebben gratis toegang, kinderen tussen de 3 en de 12 jaar betalen € 8,50 en iedereen vanaf 12 jaar € 14,50. Ben je 65 +? Dan kost een kaartje € 13,50.

Adres

De Orchideeën Hoeve
Oosterringweg 34
8315 PV Luttelgeest